Oddział Bielsko-Biała:
608 315 680

ul. Filomatów 10
43-300 Bielsko - Biała

Oddział Kęty:
884 940 040

ul. Rynek 5
32-650 Kęty

Oddział Czechowice-Dziedzice:
733 260 130


Informujemy, że oddział w Czechowicach-Dziedzicach jest nieczynny.

Badanie kierowców

Czas trwania ok. 1 do 1,5 godziny w zależności od tempa pracy badanego.

Badanie sprawności umysłowej – psychotesty składają się z dwóch części, pierwsza to badanie inteligencji, druga to test koncentracji i uwagi, oba będą wymagały od Ciebie wysiłku umysłowego, nie musisz się ich jednak niczego obawiać. W każdym przypadku specjalista prowadzący test psychologiczny dokładnie wytłumaczy, na czym polegają badania, a wyniki psychotestów, jakie osiągniesz będzie oceniał z uwzględnieniem Twojego wieku, wykształcenia i doświadczenia za kierownicą.

Badanie osobowości – w tej części badania będziesz poproszony(a) o zrobienie dwóch testów osobowości, w praktyce to dwie listy pytań dotyczących Ciebie, Twoich preferencji, przyzwyczajeń, na które będziesz odpowiadać twierdząco lub przecząco. Psychotesty te nie naruszą Twojej prywatności, posłużą tylko psychologowi do lepszego poznania Ciebie, a uzyskane w ten sposób informacje zostaną Ci przekazane po zakończeniu reszty badań psychologicznych.

Badanie sprawności psychomotorycznej – czyli określenie za pomocą aparatury Twojej koordynacji wzrokowo – ruchowej, oraz czasu reakcji. Podobnie jak w badaniu sprawności umysłowej przy ustalaniu wyniku będzie brany pod uwagę Twój wiek.

Na końcu badania uzyskasz informację o wyniku twoich mocnych i słabszych stronach.

Badania psychologiczne